Rejsy firmowe


Zapraszamy firmy chcące korzystnie wpłynąć na rozwój i integrację swoich pracowników lub też wzmocnić dobre relacje ze swoimi kontrahentami! 

Rejs po lazurowych wodach to idealna forma motywacji pracownika do efektywniejszej
pracy, jak też wyróżnienie najlepszych klientów za owocną współpracę. Pozwala na wspaniałą zabawę z dala od monotonni i codziennych obowiązków oraz jest zachętą do poznawania się i współdziałania. Luksusowy jacht to także idealne miejsce na kameralne spotkanie biznesowe. W atmosferze spokoju i bez świadków można omówić nowe projekty, zaplanować dalszą współpracę lub uczcić specjalne okazje.

Proponujemy rejsy:

  • integracyjne
  • motywacyjne
  • regaty
  • rejsy VIP


Program każdego rejsu tworzymy na indywidualne zamówienie (w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta) lub oferujemy możliwość wykupienia pojedynczych miejsc z naszej stałej oferty.

Każdy rejs urozmaicamy dodatkowymi atrakcjami, takimi jak: nurkowanie, skutery i narty wodne, parasailing, zwiedzanie lokalnych winiarni.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie przygotowania szczegółowej oferty! Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą w wyborze jachtu, akwenu i trasy.

Pokażemy Państwu nowy wymiar imprez firmowych!