Oferta

Wczuj się w sielankowy klimat chorwackiego wybrzeża!

Błękitna Grota, wodospady i bujna roślinność Narodowego Parku Rzeki Krki, malownicze wąwozy oraz wiele innych najbardziej urokliwych zakątków zobaczymy w tej części Chorwacji. Miasta kuszą bogactwem zabytków, urzekającymi wąskimi uliczkami i urokliwymi starówkami. Wieczory nakłaniają do odwiedzenia chorwackich tawern. Długo można rozkoszować się w nich najlepszymi miejscowymi winami i kuchnią słynącą z pysznych lokalnych specjałów.

 

Tutaj życie zwalnia tempo i płynie swoim rytmem...

 

Trudno opisać Ateny w kilku zdaniach. Dlatego oprócz koniecznej wizyty na Akropolu gorąco polecamy wizytę w Narodowym Muzeum Archeologicznym i Olimpejonie. Po zwiedzaniu warto udać się do leżącej u podnóża Akropolu dzielnicy Plaka, w której wąskich uliczkach na pewno znajdziemy jakąś przytulną tawernę...

 

Czaruje już od pierwszego dnia!

Przeźroczyste morze, piaszczyste plaże, spokój i piękna przyroda gwarantują idealną siestę  i przenoszą w inny, wręcz bajkowy świat! Przyroda zachowana w stanie naturalnym sprzyja wędrówkom i nurkowaniu. Wysokie skały wbijające się w szmaragdowe morze i najpiękniejsze zakątki Korsyki zachwycają od pierwszego wejrzenia. Malownicze miasteczka z barwnymi uliczkami i kolorowymi kamienicami urzekają i zapraszają do lokalnych restauracji na pyszne ryby i inne potrawy kuchni korsykańskiej.