Opinie Klientów

Opinie Klientów

Gorąco polecam firmę Blue Dream jako organizatora rejsów na Morzu Adriatyckim.
We wrześniu 2009 wyczarterowaliśmy 2 łodzie Elan wraz ze skiperami. W rejsie brało udział 16 osób, sami panowie…
Mieliśmy cały przegląd pogody od wiatru sztormowego Jugo, przez cudowne warunki żeglarskie do flauty ostatniego dnia i jazdy na katarynie, kiedy można było uzupełnić braki w opalaniu.
Skiperzy wyśmienici, fachowcy w żeglowaniu, pomocni na lądzie… w odnajdywaniu ciekawych winiarni.
Organizacja całości bardzo dobra.
Nasza krótka wyprawa to nadzwyczaj dobry czas.

Przemek T.

wrzesień 2009

 

Witam serdecznie

Jestem zachwyconą uczestniczką rejsu po chorwackim morzu. Gościliśmy na jachcie Pika od 15.08 do 21.08. 2009 pod sterem Oli.
Pogoda piękna, jacht komfortowy, trasa pięknie poprowadzona, widoki, krajobrazy i klimaty  upiły nas do nieprzytomności;
nasza skipperka była bardzo kompetentna, kulturalna, i miała wiele towarzyskiego taktu.

Na wakacje 2010 proszę o rezerwację całej łajby dla entuzjastów z Łodzi.

Dzięki.
A. E-M.
sierpień 2009

 

"Bardzo dziękuję za super wyprawę na jachcie. Sternik Magda super, jacht super, widoki super, organizacja świetna, plaże idealne, trasa świetna, produkty do przygotowania jedzonka super. I nawet nam nieźle wiało, więc było po co stawiać żagle. Generalnie bardzo dziękuję za pomoc w rozwiązywaniu wszelakich nurtujących kwestii;-)

z pozdrowieniami,

Dagmara C.,

lipiec 2009"

 

 

"Niedawno wróciłem z rejsu "Majówka w Chorwacji". Muszę przyznać, że rejs przerósł moje oczekiwania. Piękne widoki, odludne mariny, dobre towarzystwo, żeglarskie wyzwania - to wszystko zmieszane w odprężający koktajl. Duża w tym zasługa naszego sternika Mariusza, który z życzliwością i zaangażowaniem  pomagał nam odkrywać uroki Chorwacji.
Pozdrawiam i dziękuję
Grzegorz
Majówka 2009"

 

"Uszanowanie, Jako nowi klienci Państwa firmy pragniemy serdecznie podziękować za wspaniale zorganizowane wakacje na jachcie, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć tego lata. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z jakości Państwa usług, czego wyrazem było wykupienie drugiego tygodnia rejsu. Były to dla nas wymarzone wakacje pełne przygód, w przepięknej scenerii, łączące aktywny wypoczynek, co w 100% było zgodne z opisem jaki przeczytaliśmy przed wyjazdem w folderze reklamowym. Dla nas najważniejszym aspektem w tego typu wyjazdach jest czynnik ludzki, dlatego tutaj największe pochwały kierujemy dla Kapitana naszego rejsu- Adama Stankiewicza. Jako laicy na morzu byliśmy pełni obaw przed pierwszym wypłynięciem, ale jego profesjonalna postawa, spokój i cierpliwość dawała nam poczucie bezpieczeństwa, co również przekładało się na fantastyczną atmosferę wśród całej załogi. Wszystko to zaowocowało zrodzeniem się naszej nowej żeglarskiej pasji, którą zaraził nas Kapitan. Pozdrawiamy! Natalia Seweryn Maciej Broniatowski"

 
"Chcę Panu podziękować za mile spędzony czas podczas rejsów. Organizowana przez Pana firmę wyprawa daje niezapomniane wrażenia.
Podczas pobytu na jachcie przekonałam się, że bardzo istotna jest atmosfera, którą tworzą załoganci i oczywiście skipper. I w tym miejscu ... chcę podziękować Panu i wspaniałym skipperom, którzy współpracują z Panem: Basi,  Mateuszowi i Adamowi. To niezwykle sympatyczni, młodzi ludzie, dzięki którym każdy dzień rejsu był wesoły i interesujący. Miałam przyjemność uczestniczyć w rejsach na jachcie prowadzonym przez Mateusza, który dał się poznać jako bardzo pogodny, wesoły i zarazem  odpowiedzialny skipper, na którego zawsze można liczyć.
Gorąco będę polecać wśród moich znajomych organizowane przez Pana rejsy.
Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka R.
wrzesień 2009"